Ogrodzenia metalowe prosto od producenta - Kowalstwo Artystyczne Bagiński

Witamy w firmie Bagiński!

Nasza firma jest rodzinnym przedsiębiorstwem wielobranżowym istniejącym od ponad 20 lat. Naszym głównym celem jest oferowanie Państwu produktów o najwyższej jakości w dobrej cenie oraz czerpanie z innowacyjności dostępnych na rynku i wdrażanie ich  w procesie produkcyjnym.

________________________________________________________________________________

Wszystkie przez nas stworzone produkty są wyprodukowane ręcznie oraz pod indywidualne zamówienie. Kto ceni sobie indywidualność i chce się wyróżnić mając produkt, który nie został stworzony maszynowo ucieszy się po uświadomieniu sobie iż: „Każdy pojedynczy spaw został położony ręcznie przez doświadczonego spawacza a NIE przez robota! Proszę przy tym spojrzeć z ilu spawów średnie metalowe ogrodzenie się składa…” ________________________________________________________________________________

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie metaloplastyki.

Posiadamy szeroką ofertę ręcznie wyprodukowanych ogrodzeń metalowych, przy czym wzór danego ogrodzenia zostaje indywidualnie dopasowany do szczegółowych parametrów wynikających z pomiaru.

Celem ułatwienia wyboru podzieliliśmy naszą ofertę na różne kategorie. Nasza oferta jest ciągle udoskonalana. Każdy tutaj zaprezentowany model może zostać zmodyfikowany według Państwa życzeń.

Prosimy o kliknięcie jednej z następujących kategorii celem zapoznania się z naszą ofertą

Płoty / Nowoczesne / Klasyczne / Bezpieczne / Luksusowe / Anonimowe / Osobiste

Dodatkowo oferujemy również

Poręcze / Balustrady / Kraty okienne / Napędy

Pomiar gratis!

Wszystkie produkty są cynkowane, malowane proszkowo lub lakierowane.

Wszelkie nasze produkty są montowane przez profesjonalne ekipy montażowe.

Prosimy przesłać wymiary produktu który państwa interesuje!